W dzisiejszych czasach często jesteśmy zabiegani, zagubieni w codziennej rutynie, bez chwili na relaks czy odpoczynek. Nasz czas i myśli zaprząta praca i obowiązki domowe. W takich warunkach ciężko o dobre samopoczucie. Na ratunek przychodzi nowa marka Herbal Care SPA, która dbając o potrzeby klientów, opracowała linie sensokosmetyków do holistycznej pielęgnacji ciała.

Sensokosmetyki – odprężenie dla ciała i umysłu

Herbal Care SPA wprowadziła kosmetyki, które przynoszą odprężenie zarówno naszemu ciału, jak i umysłowi. Sensokosmetyki charakteryzują się wyjątkowymi kombinacjami zapachowymi oraz są w 100% wegańskie i w 95% naturalne. Zapachy kosmetyków zostały wykreowane na podstawie malowniczych regionów Polski, które kojarzą się z wolnością, wytchnieniem i relaksem. Zostały one tak dopasowane, aby sprawiały wrażenie ucieczki od monotonnej codzienności.

Do stworzenia tych kosmetyków zostały wykorzystane najpiękniejsze i najbardziej zjawiskowe krajobrazy w Polsce. Dzięki temu to my decydujemy, gdzie danego dnia chcemy się przenieść: nad piękne polskie morze czy majestatyczne, tatrzańskie góry. Herbal Care SPA oferuje bardzo zróżnicowane produkty do holistycznej pielęgnacji ciała, które pozwolą zamienić codzienną higienę w coś niezapomnianego. Będą też doskonałym uzupełnieniem dla domowego masażu.

Nawilżająca kąpiel kwiatowa MAZURSKA ŁĄKA z olejkiem geraniowym

Każdy ma czasem ochotę na wyjazd na Mazury, gdzie znajdzie ciszę i spokój. Ten produkt sprawi, że poczujecie się jakbyście tam byli. Zawarto w niej wiele ziół z ekstraktem z chabra, piwonii i aromatycznym olejkiem geraniowym. Takie połączenie zapewnia skuteczne nawilżenie, ukojenie podrażnień i komfort dla skóry. Tworząca się puszysta piana na pewno przyniesie ukojenie i upragnioną odnowę biologiczną. To także wspaniała aromaterapia.

Regenerująca kąpiel borowinowa TATRZAŃSKA DOLINA z olejkiem sosnowym

Połączenie borowiny, ekstraktów z kwiatów fiołka i konwalii oraz aromatycznego olejku sosnowego dało kompozycję składników pielęgnacyjnych, które gwarantują gładką, miękką w dotyku i długotrwale nawilżoną skórę.

Odżywcza kąpiel solankowa BAŁTYCKA PLAŻA z olejkiem bergamotowym

Polskie morze dawno niewidziane i tęsknota duża? Siła solanki z ekstraktem z macierzanki, akacji i aromatycznym olejem bergamotowym przybliżą nam Bałtyk tak, jak nigdy wcześniej, dzięki wykorzystaniu kwiatów charakterystycznych dla tego regionu. Skóra będzie wyraźnie zregenerowana i odżywiona.

Nawilżający balsam kwiatowy MAZURSKA ŁĄKA z olejkiem geraniowym

Ten kwiatowy balsam sprawia, że myślami uciekamy do pięknych, mazurskich łąk, na których czujemy chabry, piwonie i aromat geranium. Korzystając z niego mamy zagwarantowane nawilżenie skóry i wyciszenie zmysłów, a jego zachwycający zapach przywoła piękne wspomnienia.

Odżywczy balsam bursztynowy BAŁTYCKA PLAŻA z olejkiem bergamotowym

Kto by nie chciał w kilka sekund przenieść się na zachwycającą, słoneczną, bałtycką plażę, gdzie czeka spokój i wyciszenie. Skorzystanie z odżywczego balsamu zawierającego moc bursztynu i ekstraktów z akacji oraz macierzanki odpowiednio zregeneruje skórę i zapewni jej skuteczne odżywienie.