LINERASE to biostymulator, który od wielu lat był stosowany w dermatologii w formie opatrunków w przypadkach trudno gojących się ran. Uzupełnia niedobór, pobudza i  utrzymuje intensywną jego produkcję w skórze bez względu na wiek. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda.

Idealny zabieg dla suchej skóry

W medycynie estetycznej atelokolagen Linerase jest stosowany przez lekarzy w procedurze głębokiej mezoterapii w przypadku wiotkości skóry, a także w celu poprawy jej gęstości, tekstury i rozświetlenia skóry.

Linia Linerase w ostatnim czasie została rozszerzona o produkt Linerase Hydro. To nieusieciowany kwas hialuronowy o wielkości cząsteczki, która stwarza doskonałe warunki do produkcji kolagenu w naszej skórze. Zabieg świetnie nadaje się dla osób z suchą skórą, która oprócz biostymulacji potrzebują także nawilżenia.

Szybkie nawilżenie skóry i biostymulacja

Połączenie tych dwóch preparatów możemy zobrazować metaforą.

Wyobraźmy sobie akwarium, w których pływają złote rybki. Kiedy stosujemy Linerase dostarczamy tym rybkom odpowiednich składników, żeby były zdrowe i szczęśliwe.

Linerase Hydro z kolei dostarcza do naszego akwarium świeżej i czystej wody. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważna jest woda nie tylko dla rybek, ale także i naszej skóry. Oprócz pożywienia, bardzo ważnej jest środowisko w którym się one znajdują i dlatego uzupełnienie kolagenowej terapii preparatem Linerase Hydro jest strzałem w dziesiątkę.

Z punktu widzenia pacjenta i lekarza jest jeszcze jeden ważny aspekt. Na wyniki biostymulacji musimy poczekać, ponieważ pierwsze efekty będą zauważalne po około 7-10 dniach, natomiast zastosowanie Linerase Hydro pozwala na zaobserwowanie zamian praktycznie od razu po zabiegu!

Lekarze stosują zabieg Linerase Hydro zarówno jako terapię łączoną i naprzemienną z kolagenem Linerase jak również Linerase Hydro znajduje zastosowanie w monoterapii. Chętnie z tej terapii korzystają osoby młodsze, które nie potrzebują jeszcze biostymulacji, a wskazane jest u nich nawilżenie skóry – dolanie, nawodnienie organizmu w jego wewnętrznym akwarium.

Zabieg Linerase Hydro – cena

Zabieg Linerase Hydro jest dostępny w przystępnej cenie, dzięki czemu przyciąga uwagę klientek klinik medycyny estetycznej.

Zabieg można wykonać w Klinice:

Skin Harmony Clinic, ul. H. Łasaka 57, Warszawa

To wyjątkowa klinika medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii, której właścicielką jest dr Martyna Szaniawska – lekarz medycyny estetycznej.

Koszt zabiegu Linerase Hydro ok. 400-500 zł.

Koszt zabiegu łączonego Linerase atelokolagen + Linerase Hydro – 1600 zł.

Więcej na: www.bdaesthetic.com